Dell'Orto
Dell'Orto PHBG BS karburátor 19 mm
Dell'Orto PHDG 19 AN Vespa L DEL9855 karburátor
Karburátor tömítés készlet Dell'Orto PHBN
Dellorto csúszórugó, 1389 / 1403 1438 3067 típusú
Dell'Orto PHDG 21 AN Vespa karburátor
Karburátor tű Dellorto A20 típus 1389 PHVA PHBN
Dellorto karburátor 17,5 mm PHBN
Úszóház csavar Dell'Orto PHBN / PHVA
Pilot fúvóka Dell'Orto PHVA PHBN / Fő Keihin 50
Fő fúvóka Dell'Orto 102 karburátor 5mm
Dell'Orto főfúvóka 80 karburátor 5 mm
Rugó légkeverék csavarhoz Dellorto, típus 1012 / 1389 1403 1438 3067 3069 8374
Úszóház Dellorto, PHBG modell (2575)
Főfúvóka Keihin 85 / Pilótafúvóka Dell'Orto PHVA PHBN
Főfúvóka Keihin 105 / Pilótajet Dell'Orto PHVA PHBN
Karburátor tolófedél Dellorto PHBG menetes
Szívatógomb Dellorto, kábel nélkül, PHBG modell
Dellorto 2696 típusú túlnyomás elleni alátét
Dell'Orto fő fúvóka 105 ös karburátorhoz, 5 mm
Szívató fúvóka Dellorto 60, típus 2575 / 2631 2685 2695 2696
Dell'Orto fő fúvóka 155 karburátor 6mm
Dell'Orto 95 főfúvóka karburátorhoz 5mm
Főfúvóka Dell'Orto 65 karburátor 5mm
Dellorto PHBN 16 NS karburátor
Úszószelep tű Dell'Orto PHBG / PHBN SHA
Állítócsavar alapjárathoz rugóval Dellorto PHVA (1012)
Dell'Orto fő fúvóka 85 karburátor 5mm
Karburátor tolófedél Dellorto, könyökkel + anyával, 1389 es modell
Szivatókar Dell'orto PHVA
Tű kapcsok Dell'Orto PHBG
Vissza a tetejére